O mně

"Nejdůležitější je, umět se uvolnit v každé situaci."


Mám 20-ti letou zkušenost v oboru fyzioterapie v různých zdravotnických zařízeních. Během let jsem se posunula k jemnější práci s tělem a k vědomí širších a hlubších souvislostí tělesných obtíží. Ve své vlastní praxi čerpám z klasických znalostí západní medicíny, ale baví mne doplňovat je o možné souvislosti a techniky léčby, které nabízí holistické přístupy.

Při kontaktu s klientem, který přichází s klasickými bolestmi zad,  využívám k uvolnění zvýšeného napětí tkání například práci s facsiemi, akupresuru, taping, Jacobsonovu progresivní relaxaci nebo su-jok.
Nabízím své služby při  práci s dechem. Pomohu vám rozpoznat kvality vašeho dýchání a nabídnu možnost naučit se techniky vědomého dýchání. Dech naše těla oživuje a obnovuje harmonickou rovnováhu mezi naším tělem, myslí a emocemi.

Pomocí  jemné drenáže lymfatického systému pomáhám klientovi rozproudit lymfatický systém a odstranit lymfatický otok.  Tato metoda se využívá také k prevenci celulitidy, zlepšení detoxikace organismu a k celkovému posílení imunity. Používám jak ruční, tak přístrojovou techniku.

Ráda doplňkově využívám terapii pomocí Bachových květových esencí, které dokáží klienta emocionálně vyladit a umožnit mu tak svobodnější přístup k sobě samému.

Aktuálně jsem frekventantkou kurzu Fyzioterapie funkce, který vytvořila dcera Karla Lewita, Bc. Clara Lewitová.

Naše těla jsou dobrým zdrojem sebepoznání.

Moje ošetření vychází primárně z poptávky klienta a ze vzájemné dohody  na optimální skladbě ošetření.